Start Sezonu 2024!!

Oficjalna strona Mistrzostw Polski w Neuroshimie HEX

Start Sezonu 2024!!

Dzień 6 kwietnia 2024 roku przejdzie do historii jako start ósmego sezonu Mistrzostw Polski Neuroshima Hex!, który po pierwsze będzie największym ze wszystkich pod wieloma względami, a po drugie będzie jubileuszowy. W końcu Neuroshima Hex! obchodzi w tym roku 20-lecie!

Ten sezon będzie bogaty w niesamowite, kreatywne projekty, o których będziecie się stopniowo dowiadywać wraz z upływającym rokiem. Na pierwszy ogień idą jednak eliminacje do Mistrzostw Polski, a te już w ten weekend:
– 6.04.24r. – Ludiversum, Katowice – https://fb.me/e/4Z01KFCHj
– 6.04.24r. – Fundacja GraTy, Krosno – https://fb.me/e/1i8dU2Krj
– 7.04.24r. – OMG Festiwal, Wrocław – https://fb.me/e/3zJ3OKDy9
Na ten moment oficjalnie zgłoszone zostało 37 turniejów eliminacyjnych. 14 z nich ma już oficjalnie potwierdzone daty, które możecie zobaczyć tutaj.

Nie znaleźliście swojej miejscowości na liście? A może chcecie rozszerzyć możliwość awansu sobie lub innym graczom? Nie ma problemu! W każdej chwili możecie zgłaszać chęć organizacji turniejów eliminacyjnych. Zapewniamy pakiet nagród, pakiet armii podstawowych i pełne wsparcie od początku do końca organizacji turnieju. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Śledźcie naszą stronę i grupę Neuroshima Hex Polska na Facebooku, żeby być zawsze na bieżąco z wydarzeniami wokół Heksa.

Do zobaczenia na eliminacjach Heksomaniacy!

H.