Turnieje Neuroshimy Hex!

Oficjalna strona Mistrzostw Polski w Neuroshimie HEX

Eliminacje Mistrzostw Polski:

Eliminacje Mistrzostw Polski ruszają! Organizatorzy mogą zgłaszać już chęć przeprowadzenia eliminacji w swoim mieście w poniższym formularzu zgłoszeniowym. Turnieje mogą odbywać się od 3 kwietnia do 31 grudnia.

Formularz zgłoszeniowy – Zgłoś Eliminacje
Karta Gracza – Pobierz
Protokół Sędziowski – Pobierz
Regulamin Mistrzostw – Pobierz

W razie pytań można pisać na adres nshex@portalgames.pl

Lista turniejów eliminacyjnych:

6.04.24r. – Eliminacje w Katowicach – https://fb.me/e/4Z01KFCHj
6.04.24r. – Eliminacje w Krośnie – https://fb.me/e/1i8dU2Krj
7.04.24r. – Eliminacje we Wrocławiu – https://fb.me/e/3zJ3OKDy9
14.04.24r. – Eliminacje w Katowicach – https://fb.me/e/1nMADbkQT
20.04.24r. – Eliminacje w Lublinie – https://fb.me/e/147Oj0HOa
20.04.24r. – Eliminacje w Rydułtowach – https://fb.me/e/3EPM7XDii
21.04.24r. – Eliminacje w Gdańsku – https://fb.me/e/3zW8jOqQX
27.04.24r. – Eliminacje w Rzeszowie – https://fb.me/e/8pLHQfy4u
27.04.24r. – Eliminacje w Kościerzynie – https://fb.me/e/58Dpnz2mx
28.04.24r. – Eliminacje w Warszawie – https://fb.me/e/6F37VWiSw
4.05.24r. – Eliminacje w Dąbrowie Górniczej – https://fb.me/e/6EkHbTYkK
5.05.24r. – Eliminacje w Krakowie – https://fb.me/e/5kUcK74BJ
9.05.24r. – Eliminacje w Piekarach Śląskich – https://fb.me/e/4Yrt4VQvW
11.05.24r. – Eliminacje w Dąbrowie Górniczej – https://fb.me/e/3rM0evClg
11.05.24r. – Eliminacje w Krośnie – https://fb.me/e/8nkV6gPlD
11.05.24r. – Eliminacje w Warszawie – https://fb.me/e/35SpAGU8H
12.05.24r. – Eliminacje w Łodzi – https://fb.me/e/1VQCiiVAI
18.05.24r. – Eliminacje w Rydułtowach – https://fb.me/e/5w0eZ7ovW
18.05.24r. – Eliminacje w Gorzowie Wielkopolskim – https://fb.me/e/1LnDlvbBq
18.05.24r. – Eliminacje w Lublinie – https://fb.me/e/27S5H1YvL
19.05.24r. – Eliminacje w Gliwicach – https://fb.me/e/1Kt9jih7O
26.05.24r. – Eliminacje w Katowicach – https://fb.me/e/1ZtEBfuTM
1.06.24r. – Eliminacje w Rzeszowie – https://fb.me/e/7662NZBqZ
1.06.24r. – Eliminacje w Szczecinie – https://www.facebook.com/events/7479860595384431/
2.06.24r. – Eliminacje w Gdańsku – https://fb.me/e/5sSGWv8Qb
2.06.24r. – Eliminacje w Lublinie – https://www.facebook.com/events/1163173824820189/
2.06.24r. – Eliminacje w Warszawie – https://www.facebook.com/events/377184341442179/
2.06.24r. – Eliminacje w Katowicach – https://www.facebook.com/events/330512380075056/
8.06.24r. – Eliminacje w Raciborzu – https://www.biblrac.pl/pl/site/wydarzenie/3338-vi-raciborski-festiwal–gier-planszowych.html
13.06.24r. – Eliminacje w Piekarach Śląskich – https://www.facebook.com/share/RdMHwqJbpcFgqD2g/
15.06.24r. – Eliminacje w Bielsku-Białej – https://fb.me/e/3zAzXwtYd
22.06.24r. – Eliminacje w Kościerzynie – https://www.facebook.com/share/mn6RHeSN4F7RJr1T/
23.06.24r. – Eliminacje w Gdyni – https://www.facebook.com/events/1563263871130152/
23.06.24r. – Eliminacje w Lublinie – https://www.facebook.com/share/78GBoqibFWCVY21y/
23.06.24r. – Eliminacje w Krakowie – https://www.facebook.com/share/Erjj8eanEeweCyMJ/
29.06.24r. – Eliminacje we Wrocławiu – https://www.facebook.com/events/1182820439823847/
29.06.24r. – Eliminacje w Rydułtowach – https://www.facebook.com/share/eLJyEmA9Y5CgUB6C/
6.07.24r. – Eliminacje w Piekarach Śląskich – https://www.facebook.com/share/vumriG23y1rpU9HS/
20.07.24r. – Eliminacje w Łodzi – https://www.facebook.com/share/8PJkJppBx13ekMJR/
27.07.24r. – Eliminacje w Gliwicach – [LINK WKRÓTCE]
27.07.24r. – eliminacje w Skierniewicach – https://www.facebook.com/share/A324Sm9jG7X1Tpz4/
8.08.24r. – Eliminacje w Piekarach Śląskich – [LINK WKRÓTCE]

Rozgrywki Ligowe

Polska Liga Online: https://www.facebook.com/groups/753625489451423/

Liga Śląska: https://www.facebook.com/groups/653907503376331/

Liga Warszawska: https://www.facebook.com/groups/302545097215706

Liga Podkarpacka: https://www.facebook.com/groups/184505025641150

Liga Lubelska: https://www.facebook.com/groups/583062335393755

Liga Pomorska: https://www.facebook.com/groups/911761160575967

Już wkrótce: Liga Małopolska, Liga Dolnośląska, Liga Lubuska, Liga Łódzka, Liga Zachodniopomorska, Liga Wielkopolska i Liga Świętokrzyska.

Pozostałe Turnieje:

25.05.24r. – Rzeszów – Drugie Drużynowe Mistrzostwa Neuroshimy Hex o Puchar Dancera – https://fb.me/e/4ql8WAkCU
22.06.24r. – Chorzów – Puchar Uranopolis w nowej formule brydżowej – https://www.facebook.com/events/1566393704221935/

Finaliści:

  • Kordian G. – Katowice – aktualny Mistrz Polski
  • Piotr L. – Rzeszów – awans w eliminacjach w Krośnie (6.04.24r.)
  • Marcin S. – Katowice – awans w eliminacjach w Katowicach (6.04.24r.)
  • Igor M. – Poznań – awans w eliminacjach we Wrocławiu (7.04.24r.)
  • Agnieszka B. – Katowice – awans w eliminacjach w Katowicach (14.04.24r.)
  • Paweł G. – Rydułtowy – awans w eliminacjach w Rydułtowach (20.04.24r.)
  • Tymon Sz. – Lublin – awans w eliminacjach w Lublinie (20.04.24r.)
  • Kamil Sz. – Starogard Gdański – awans w eliminacjach w Gdańsku (21.04.24r.)
  • Tomasz K. – Rzeszów – awans w eliminacjach w Rzeszowie (27.04.24r.)
  • Bartosz G. – Gdańsk – awans w eliminacjach w Kościerzynie (27.04.24r.)
  • Justyna Ś. – Warszawa – awans w eliminacjach w Warszawie (28.04.24r.)
  • Michał D. – Katowice – awans w eliminacjach w Dąbrowie Górniczej (4.05.24r.)
  • Jakub M. – Kraków – awans w eliminacjach w Krakowie (5.05.24r.)
  • Jakub G. – Katowice – awans w eliminacjach w Piekarach Śląskich (9.05.24r.)
  • Paweł G. – Krosno – awans w eliminacjach w Krośnie (11.05.24r.)
  • Artur P. – Ruda Śląska – awans w eliminacjach w Dąbrowie Górniczej (11.05.24r.)
  • Wojciech D. – Warszawa – awans w eliminacjach w Warszawie (11.05.24r.)
  • Dominik K. – Katowice – awans w eliminacjach w Łodzi (12.05.24r.)
  • Antoni M. – Lublin – awans w eliminacjach w Lublinie (18.05.24r.)
  • Krzysztof Sz. – Rybnik – awans w eliminacjach w Rydułtowach (18.05.24r.)
  • Piotr K. – Gorzów Wielkopolski – awans w eliminacjach w Gorzowie Wielkopolskim (18.05.24r.)
  • Wiktoria C. – Pszczyna – awans w eliminacjach w Gliwicach (19.05.24r.)
  • Krzysztof W. – Bytom – awans w eliminacjach w Katowicach (26.05.24r.)
  • Waldemar Ż. – Rzeszów – awans w eliminacjach w Rzeszowie (1.06.24r.)
  • Miłosz W. – Gdańsk – awans w eliminacjach w Szczecinie (1.06.24r.)
  • Łukasz M. – Nowa Iwiczna – awans w eliminacjach w Warszawie (2.06.24r.)
  • Rafał B. – Pszczyna – awans w eliminacjach w Katowicach (2.06.24r.)
  • Michał Sz. – Lublin – awans w eliminacjach w Lublinie (2.06.24.r.)
  • Bogusław K. – Gdańsk – awans w eliminacjach w Gdańsku (2.06.24r.)
  • Alexander S. – Mysłowice – awans w eliminacjach w Raciborzu (8.06.24r.)